Vaikiška planšetė


Šiomis dienomis, net ir patys mažiausi naudojasi planšetiniais kompiuteriais. Tai gali būti puikus būdas mokymąsi pavesti žaidimu.

dsc_0167

Renkant planšetinį kompiuterį vaikui, labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių parametrų.

Šiuo metu „Sponge“ siūlo specialiai vaikams sukurtą planšetinį kompiuterį Sponge Smart. 7 colių ekranas puikiai tinka mažoms vaikų rankutėms. Komplektacijoje yra patogus, neslystantis guminis dėklas, saugantis planšetinį kompiuterį nuo smūgių (galite rinktis iš dviejų spalvų, mėlynos ir oranžinės). Dėklas turi kojelę, leidžiančią pastatyti planšetinį kompiuterį, žiūrint filmukus ar žaidžiant.

dsc_0209

Dar vienas šio gaminio pliusas – specialiai vaikams sukurta programėlė. Ji užtikrins saugų Jūsų vaikų naršymą internete, leis kontroliuoti laiką praleistą žaidžiant, apsaugos reikalingus failus nuo ištrynimo. Daugybę edukacinių žaidimų galėsite parsisiųsti iš Kids Store. Taip pat galėsite sukurti kelis skirtingus profilius kiekvienam vaikui atskirai ir juose pasirinkti skirtingas aplikacijas ir kitus leistinų programų rinkinius. Tai lyg duotumėte kiekvienam savo vaikui po atskirą planšetinį kompiuterį.

screenshot_2015-09-14-16-17-41

Labai svarbu paminėti ir tai, kad kaina, labai priimtina, prasideda nuo ~50 Eur. Tad net ir nutikus nelaimingam atsitikimui, Jūsų piniginė nenukentės taip smarkiai, kaip perkant planšetinį kompiuterį skirtą suaugusiems.